Küsimused blogijale vol1000

teisipäev, 19. veebruar 2019

Tegelikult ma pidin ennast kokku võtma ja oma toimekast laupäevast ning liba sünnitegevusest kirjutama aga kuna need küsimused on nii ägedad, siis ma pean ka neile vastama. Ma ei saa ju ometigi rongist maha jääda! Lisaks teeb mõni selline postitus mu preggo blogile vahelduseks head ka, sest siin on preggo värki niigi üle äärte.

Mürakas küsis kas see on rasv mis üle ääre ripub, ei ole! See on kont :D


Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?

Suure tõenäosusega ei pea ma kunagi sellele mõtlema aga kui peaks, siis oleks selleks virge.ee, lihtne ja kiire. Ma lihtsalt ei viitsiks enam midagi originaalsemat välja mõelda. Ma niigi mõtlesin aastaid tagasi seda domeeni mitu nädalat välja (tookord oli lõpp .eu). Minu õnn oli suur kui ma sain oma vana domeeni tagasi ja seda lausa .ee lõpuga.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes seda veel ei ole?

Ma olen pisiblogija, seega mul pole koostööpartnereid, vähemalt veel mitte. Aga kui ma saaksin valida, siis tahaks suure tõenäosusega Fiskarsit. Mul on järgmine kuu vaja terve hunnik aiatööriistu välja vahetada ja pole mina siiani leidnud kvaliteetsemaid aiatööriistu kui Fiskarsil.

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

Kuigi ma pole alati tolle blogijaga ühel arvamusel ja vahel tundub mõni asi lausa naeruväärne, siis tegelikult inspireerib ta mind ikkagi. Selleks on Paljas porgand. Ta keha on lihtsalt nii ilus ja see on täielik motivatsiooni pomm! Ausalt! Ma ei jõua ära oodata, mil ma ära pudenen ja trenni saan.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

Kahjuks polegi viimasel ajal midagi naljakat blogimaastikul ette jäänud!

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste blogi kujundusi, või on suva?

Mul pole otsest lemmikut aga mulle meeldivad minimalistlikud ja puhtad kujundused. Sellised musta tausaga ja neoon toonides blogid ei ole just kõige ilusamad ja ei kutsu kunagi tagasi lugema. Oma pedantsuse juures jälgin ma piisavalt palju kujundust, kui on kole kujundus, siis ma väga ei viitsi süveneda ka. See on mu mingisugune imelik kiiks.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevaks kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Kindlasti Seiklused ja jutud! Mulle ja Mürakale on alati Kanada kuidagi südamelähedane olnud. Kui me peaks välismaale kolima, siis just sinna. Seega oleks väga äge kui saaks ühe päeva kellegi teise kingades seal elada...ja muidugi kanu sööta! Mulle meeldivad kanad! :D

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Ma pole veel ühtegi sellist blogija meest näinud kelle peale lööks tuluke põlema, et issssssand kui seksikas. No ei ole. Suurel osal on mehed väiksed, igas mõttes ja minu jaoks pole midagi naljakamat kui väike mees kes on põhimõtteliselt oma naise pikkune ja laiune. See ei ole minu jaoks üldse kuidagi mehelik (?). Mulle meeldib mu oma enda 2 meetrine volask ja kaugemale ei hakka vaatama.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda?

Plaaniliselt ei aga näiteks Nii me siin elame oli põhikoolis mu klassiõde, Nullkulu oli paralleelklassiõde ja  Tttuuliga töötasime me koos lasteaias. Kui ma ei eksi, siis Kuus sidrunit olen ka paaril korral poes näinud aga ma pole päris kindel, sest ma olen üllatavalt halb nägude meelde jätmisel. Kohtuda sooviks Paksukesega, ta tundub äge :D

Postita kommentaar