Kes ma olen?


Mina olen Virge. Vanust on ilusad 25 aastat. Elan Lääne-Virumaa imeilusate metsade ja põldude vahel koos oma kassi (edaspidi Vigri), koera (edaspidi Mustikas) ja  meesolevusega (edaspidi Mürakas). 2019 aasta märtsis liitus meiega pisike poisipõnn (edaspidi Sipu).

Vabal ajal tegelen natukene fotograafiaga, küpsetan ja kokkan köögis, kükitan aias peenarde vahel, loen hunnikute viisi raamatuid, kantseldan Mustikat, mõtlen omi mõtteid ja naudin niisama maaelu olu ja võlu. Armastan sarkasmi pritsida ja musta huumorit visata. Olemuselt olen natukene keevavereline ja raske isiksus.

2019 aasta lõpus otsustasime, et tegelikult võiks abielluda ja selle kõrvalt veel oma maja hakata õles kõpitsema, sest ilmselgelt pole meil erilist tahtmist hetkel pankadega koostööd teha ja pigem eelistame hetkeseisus remontida olemasolevat maja kui hakata uut ostma. Seega leiab siit mõne postituse vahele ka pulmahala ja maja ehitusest tingitud postitusi.

Oma blogis teen siiski peamiselt juttu sekundaarsest infertiilsusest, viljatusravist, naiste tervisest, rasedusaegsetest probleemidest ja rõõmudest. Natuke viskan sekka ka igapäeva olu ja melu aga seda hästi natukene, sest tahaks endale mingil määral privaatsust lubada.

Ma siiralt loodan, et paljud noored naised leiavad siit tuge, abi ja julgustust, sest sellisel teekonnal ei peaks mitte ükski naine üksi olema. Võite alati mulle julgelt kirjutan, olen toeks nii hästi kui suudan.

Fotograaf: Siiri Kumari

Comments